Kundtjänst

Hej! Här är vi som jobbar på Rofo

Butik - Försäljning - Inköp

Hans Norin
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 070-725 86 82
Hasse@rofo.se

Nicklas Norin
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 073-646 90 25
Nicklas.norin@rofo.se

Niclas Mörk
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 070-735 65 80
Nicke@rofo.se

Administration - Webshop

Susanne Norin
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 070-773 65 77
Susie@rofo.se

Johanna Norin
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 073-618 96 10
Johanna@rofo.se

Lina Szabo (Föräldraledig)
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 070-247 12 07
Lina@rofo.se

Lagerinredning - montage & besiktning

Mika Suhonen
Tel: 08-550 322 66
Mobil: 070-366 36 75
Mika@rofo.se

Vid frågor angående din betalning eller faktura från Svea så ber vi dig kontakta Svea Ekonomi direkt

Svea Ekonomi
www.svea.com
08-514 931 13
kundtjanst.sveawebpay@sveaekonomi.se

Kontakt butik/webshop
Ring oss: 08-550 322 66
Maila oss: info@rofo.se
Fakturor: fakturor@rofo.se
Frågor om hemsida: webmaster@rofo.se

Öppettider
Måndag – Torsdag 07.00-16.30
Fredag 07.00 – 16.00
Dag före röd dag stänger vi 14.00

Butik & leveransadress
Grenvägen 5
152 42 SÖDERTÄLJE

Postadress
Box 19089
152 26 SÖDERTÄLJE